LEGO jako investice – kniha praktický manuál

Kvě 14, 2018
Kategorie: Investice do lega, LEGO Novinky, LEGO v ČR/SK

cervena s pruhem

Představuji vám novou a zároveň jedinou knihu na téma LEGO investice v češtině. Pomalu jsem na ni pracoval přes rok, proto jsem méně psal na blogu o investicích www.kostky24.cz . Ovšem díky tomu jsem měl více času mnohé kapitoly probrat s pár dalšími LEGO nadšenci, aby mohl vzniknout kompletní průvodce LEGO investic a to i pro čtenáře, kteří o stavebnicích LEGO nic neví. Kniha je v předprodeji ZDE, už se dokončují jen poslední grafické práce.

Tato kniha je návodem a průvodcem toho, jakým způsobem vydělat nákupem a prodejem LEGO stavebnic, a to v řádu několikanásobku zhodnocení nákupní ceny. Ačkoliv by to málokdo předpokládal, právě LEGO stavebnice jsou ve světě, ale i u nás, komoditou, se kterou je při obchodování možné dosáhnout velkých zisků. Hlavní výhodou je pak nízké investiční riziko a zároveň velký potenciál zisku v řádu stovek procent. Celá kniha je pojata velmi prakticky a popisuje do detailu všechna úskalí nákupů a prodeje LEGO stavebnic včetně zásadních rad, podle čeho dané stavebnice vybírat a na co si dát pozor. Zároveň kniha obsahuje seznam skoro všech stavebnic od roku 2000, jejich nákupní cenu a cenu, za které jsou nyní reálně prodávány, tedy krásný přehled dle jednotlivých kategorií, které dané stavebnice jsou ziskové. Kniha tedy popisuje fantastický svět LEGO investic pro kohokoliv bez jakýchkoli předchozích zkušeností nebo znalostí.

Autor knihy je velký fanoušek LEGO stavebnic a to včetně obchodování s nimi. Autor píše tento  blog a věnuje se investicím do LEGO stavebnic. Mimo to je autorem třech knih věnujících se obchodovaní na burze a řízení rizika.

Knihu lze koupit ZDE.

cervena s pruhem